כתבות ומאמרים
ברוכים הבאים למדור הכתבות שלנו,
ליקטנו עבורכם מספר רב של כתבות אשר עוסקות בתחומי הנקיון והאחזקה.
 
המדור התעוררבעקבות צורך שלנו לספק ללקוחותינו מידע על שיטות נקיון מוכחות, טיפים לניקוי יעיל, ועוד.
 
נשמח לפרסם כתבות וטיפים  שלכם למדור זה במידה וברשותכם כתבה אינפורמטיבית כלשהי שתוכל  לעזור לכולם. כמובן שהמידע אותו תספקו חייב להיות בתחום נקיון, אחזקה פוליש וכיוצ"ב.
מציג 33 עד 48 מתוך 111 נושאים.
« 3 4 5 6 7 »
 ניקיון בתים מחירים, מחיר ניקיון בית
הבית שלכם מלוכלך?, אתם מרגישים שלא משנה כמה תנקו הבית תמיד נראה כאילו לא ניקו אותו בצורה מקצועית? עובדים כל היום ואין לכם זמן לנקות את הבית. אם פעם חשבנו שלהביא מנקה זה פריווילגיה של עשירים בלבד אנו רואים
ראה מידע נוסף     
 ניקיון ואחזקה,ניקיון ואחזקת בית, אחזקות וניקיון
לפני החגים, אחרי החגים, במהלך השבוע או בסופו, צריך לדאוג לניקיון לבית או למשרד שלכם. תחזוקה שוטפת של הבית היא תנאי מקדים לבריאות שלכם. תארו לכם משקה שנשפך על שטיח, מי אגרטל שלא הוחלפו, שערות של בעלי חיים שגרים אתכם בבית, כיור עם כוסות של קפה לא נקיים ועוד תיאורים ציוריים מעין אלו. כדי להלחם בתופעה
ראה מידע נוסף     
 ניקוי הבית, ניקיון לבית

ראה מידע נוסף     
 ניקוי לבית, ניקוי לבתים, ניקיון בתים, ניקיון של בית
ניקיון מהווה דבר מאוד בסיסי בכדי לקיים שגרת חיים תקינה ומסודרת. פעמים רבות כאשר הבית מבולגן, קשה למצוא דברים, חפצים ורכוש נאבדים ונכנסים ללחצים מיותרים. גם הניקיון פועל כנקודת מפתח, שכן בית נקי הוא בית בריא. שמירה על איזור אכילה נקי וסטרילי היא חיונית ואף הכרחית לגופינו
ראה מידע נוסף     
 פינוי פסולת מבניין, פינוי פסולת בניין, פינוי פסולת מבניינים
פינוי פסולת מבניין היא פעולה המצריכה לוגיסטיקה בפני עצמה, לכן היא מהווה אתגר. בפינוי פסולת בזמן שיפוצים משתמשים בשרוול הדליים המוביל אל המכולה שמחכה למטה מתחת לחלון. אותו שרוול שיכול להיות גם אין סופי מבטיח שהפסולת תרד בדיוק למקום הנכון גם אם זה לא מתחת לחלון אלא במרחק ממנו, ואילו עם המכולה
ראה מידע נוסף     
 אחזקת גינה, אחזקת גינות, אחזקת גננים
גינה מצריכה אחריות מתמשכת, מסירות, ידע ויצירתיות. אחזקה שוטפת של גינות פרטיות, גנים ציבוריים ושטחים משותפים חייבת מסגרת קבועה של טיפול מידיו של בעל מקצוע שמבצע את עבודות הגינה בזמן ובצורה מדודה.
ראה מידע נוסף     
 ניקיון מתקדם, ניקיון בייתי מתקדם, ניקיון מתקדם לבית
ניקיון הוא דבר בסיסי וחיוני שהכרחי שיתקיים בשגרת היום-יום של חיינו. לניקיון מרכיב חשוב בבריאותינו, בהיגיינה ובהופעה החיצונית שלנו. בין אם מדובר במשרד שצריך לייצג אסתטיקה, מקצועיות ורצינות הבאים לידי ביטוי גם בניקיון מתקדם ומקצועי, ובין אם מדובר בביתנו הפרטי המוצג למכרינו וקרובינו שגם עליהם אנו צריכים לעשות רושם טוב.
ראה מידע נוסף     
 ניקיון מבנים, ניקיון מבנה, ניקיונות למבנים
ניקיון מבנים חשוב לא רק באופן שוטף כשמעוניינים לתחזק בניין לאורך כל שנות הדיור שבו, אלא גם תוך כדי תהליכי בניה והכנה לדיור. ניקיון מבנים מתבצע על- ידי חברות אחזקת בניינים שעושות את העבודות באופן חד פעמי, או קבוע, הכל לפי הצורך.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון מקצועי, שירותי ניקיון מקצועיים, מחיר לניקיון מקצועי
אין בית בישראל שנושא הניקיון לא עולה בו לפחות פעמיים בשבוע, חגים או סופי שבוע, ניקיון זוהי דרך ארץ לרבים. בעקבות כך התפתחו עם השנים חברות ניקיון רבות המציעות שירותים יעילים ומקצועיים של ניקיון מקצועי אשר ישאיר את הבית כולו מבריק ומצוחצח ויתן לכם הרגשה כאילו נכנסתם אליו היום בפעם הראשונה.
ראה מידע נוסף     
 הדברת מזיקים, מדביר מזיקים
הקיץ מגיע, ועם החום השמש הים והגלידה המפנקים מגיעים גם כמה הפתעות לא כול כך מפנקות אך מוכרות בשם "החרקים המזיקים". על מנת להפטר מן החרקים הללו מציעות כיום חברות שונות שירותי הדברה מקצועיים שמטרתם אחת ויחידה היא להבטיח לכולנו קיץ שקט והכי חשוב להימנע מכמה שפחות עקיצות לא נעימות בסביבתנו.

ראה מידע נוסף     
 עוזרת ניקיון, עוזרת לניקיון
בכל ניקיון בית שעשיתם, סביר להניח כי ביקשתם לכם עוזרת ניקיון קטנה שתוכל לתגבר אתכם או להחליף אתכם מתפקידי הניקיון כדי "לשחרר" לכם זמן פנוי לעיסוקים אחרים. גם אם אין לכם זמנים קבועים לניקיון, חברת ניקיון יכולה לתאם לכם גם בדקה התשעים עוזרת ניקיון שתוכל לנקות ולעשות "פרויקטים" של עבודות ניקיון שדחיתם.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון לסוף השבוע, נקיון לסופ"ש, ניקיון לקראת הסופש
"מי שטרח בערב שבת- יאכל בשבת", ולאו דווקא בהקשר של אוכל, אלא רק בשביל הרגע שבו מגיעים לסוף השבוע- כל אחד בעיסוקיו. מי שעובד ביום שישי- לא יספיק לנקות ביסודיות את ביתו לשבת, יום המנוחה. ומי שחופש בשישי- הופך את היום ליום שבו הוא משלים את כל הסידורים שלא הספיק בכל ימות השבוע. אז מי ינקה?

ראה מידע נוסף     
 ניקיון לבית עלות; ניקיון לבית עלויות, נקיון לבית עלות, ניקיון לביתם עלויות
מאיפה להתחיל? איך נספיק לסדר את הבית וגם לנקות כל פינה? לפני החגים כשצריך לערוך ניקיון לבית ביסודיות, או בצורה קבועה כשצריך לתחזק בית שלם- גם אם אינכם נמצאים רוב היום בבית, ואולי בעיקר אז, כשכבר חוזרים לבית ורוצים שהוא יהיה נקי ומסודר באותם רגעים.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון חדרי מדרגות מחיר, מחירי נקיון מדרגות, מחירים לניקיון המדרגות
ניקיון חדרי מדרגות תורם לא רק להיגיינה של העוברים בבניין, אלא גם להרגשה הטובה המושרית בבניין. אף כי אנו מבלים בחדרי מדרגות זמן מועט מאוד, סביבת מגורינו נחשבת לחלק מביתנו, וכשיש ניקיון בעיניים- ההרגשה היא רגועה יותר, בין אם נשים לב לכך ובין אם לאו. לכן זה כמו שחור ולבן- פשוט חייבים לנקות! ניקיון חדרי מדרגות זוהי מטלה אשר חייבת להיעשות בעקביות ובתדירות מספקת, ולכן יש צורך בהשכרת שירותיהם של עובדי ניקיון. אלו קיימים כאנשים פרטיים או כחברות ניקיון המעסיקות מספר עובדים ומספקות את כל חומרי הניקיון הנחוצים.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון משרד מחירים, מחירי נקיון למשרד, מחיר לניקיון המשרד

כשמדובר בניקיון משרדים, מדובר בהיגיינה של הסביבה, ולכן שמירה על ניקיון הינה בבחינת הכרח אשר יש לקיימו אחת לתקופה ואף מדי יום ביומו. מכיון שהעובד במשרד אמור להתרכז בעבודתו בלבד- ורווחתו צריכה להיות מובטחת על- ידי מקום העבודה שלו, מקום- העבודה שוכר את שירותיה של חברת ניקיון משרד, בדרך- כלל קבועה, וזו דואגת לכל מה שקשור בהיגיינה ולפי הסכם.


ראה מידע נוסף     
 שירות ניקיון למשרדים, שירותי ניקיון למשרדים, שירות נקיון למשרדים, שירות ניקיון למשרד

ניראותם הייצוגית של משרדים ובתי עסק שונים הינה אלמנט חשוב ואף חיוני להצלחתו של העסק. עסק אשר מקבל אליו לקוחות חוייב להראות נקי ומסודר על מנת ליצור רושם חיובי של עסק רציני ומקצועי עימו הם עומדים לעשות עסקה. בנוסף גם עסק אשר נותן שירות בתחום כלשהו אשר אינו מזמין אליו קהל לקוחות רצויי מאוד שיהיה מסודר, נקי ומאורגן על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה ואיכותית כך שכל עובד ירגיש תחושת רצינות ואכפתיות למקום עבודתו, התוצאות הישירות של תחושה זו זה עבודה רצינית יותר, ורצון עז להצליחה.


ראה מידע נוסף     

  
  
 |  ראשי |  ניקיון משרדים  |  שירותי ניקיון  |  נקיון ואחזקה  |  ניקיון בגובה  |  שירותי הדברה  |  שמירה וסדרנות  |  המלצות  |  כתבות ומאמרים  |  קישורים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
ניקיון, נקיון משרדים, חברת ניקיון - צוות קלינר-- www.cleaner.co.il © כל הזכויות שמורות
הגר"א 34 תל-אביב 66024 טל: 03-5666403 פקס: 03-5669472 צוות קלינר מספק שירות ניקיון משרדים, שימור ואחזקת צרו קשר עם חברת קלינר והזמינו עוד היום שירות נקיון מבנים, נקיון בגובה ועוד.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל