כתבות ומאמרים
ברוכים הבאים למדור הכתבות שלנו,
ליקטנו עבורכם מספר רב של כתבות אשר עוסקות בתחומי הנקיון והאחזקה.
 
המדור התעוררבעקבות צורך שלנו לספק ללקוחותינו מידע על שיטות נקיון מוכחות, טיפים לניקוי יעיל, ועוד.
 
נשמח לפרסם כתבות וטיפים  שלכם למדור זה במידה וברשותכם כתבה אינפורמטיבית כלשהי שתוכל  לעזור לכולם. כמובן שהמידע אותו תספקו חייב להיות בתחום נקיון, אחזקה פוליש וכיוצ"ב.
מציג 49 עד 64 מתוך 111 נושאים.
« 3 4 5 6 7 »
 הדברת מזיקים, מדביר מזיקים, מזיקים הדברה, חרקים הדברה

ישראל היא מדינה חמה כאשר במרבית חודשי השנה אנו סובלים מחום עז וטמפרטורות גבוהות במיוחד. אין זה סוד כי החרקים יוצאים בזמן טמפרטורה גבוהה ובחודשי הקיץ. גם אם מדובר בדירות סגורות ובמיוחד כאשר מדובר בבתים פרטיים עם גינות בעלי הבית סובלים מחרקים מסוגים שונים: זבובים, יתושים, ג`וקים וחרקים נוספים מאוד מאפיינים את האקלים הישראלי. רבים מאיתנו מתעוררים בבוקר עם עקיצות של יתושים לאחר שישנו טוב כל הלילה בגלל הזימזומים של החרקים. חרקים בבית זה לא נעים ואפילו מציק.


ראה מידע נוסף     
 ניקוי חלונות גבוהים, ניקיון חלונות גבוהים, ניקיון של חלונות גבוהים, לנקות חלונות גבוהים
ניקוי חלונות גבוהים כבר לא פרויקט ניקיון.. הומצאו כל מיני פטנטים כדי להתגבר על האתגר מבפנים – עם מוט נפתח ועוד (סולם כנראה אסור, אלא אם זה להגיע או לעבור ממפלס אחד לשני, ומבחוץ - מטלית מגנטית, מוטות לניקוי עם מגנט, ואפילו סנפלינג. ומה תעשו כשהגיע הרגע לניקיון?

ראה מידע נוסף     
 שרותי שמירה, שרות שמירה,שרותי שמירה ואבטחה, אבטחה ושמירה

כיום פרוסות ברחבי הארץ חברות ניקיון רבות. ניתן למצוא חברות ניקיון מקצועיות ואיכותיות הן באמצעות חיפוש באינטנרנט והן על ידי בדיקה פיזית של חברות ברמה גבוהה. כדאי מאוד לבצע סקר שוק מקיף על מנת ללמוד אודות החברות ניקיון הטובות ביותר הקיימות בשוק כיום. בנוסף לשירותי ניקיון, חברות מסוג זה מספקות שירותים נלווים רבים אחרים כגון שירותי אחזקה ושמירה. שירותים מסוג זה משתלבים בצורה המושלמת עם שירותי הניקיון כאשר בצורה זו ניתן לקבל חבילה מלאה של שירותים במקום אחד ולא לעבוד עם ספקים שונים.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון מקצועי, מנקים מקצועיים, מנקה מקצועי, נקיון מקצועי
רבים מאיתנו עובדים במשרות מלאות וכאשר חוזרים הביתה ממלאים מטלות מגוונות ולכן לעיתים אין בידינו מספיק זמן על מנת לשמור בצורה עיקבית ושוטפת לשמור על ניקיון הבית שלנו. השמירה על ניקיון ביתנו חשובה לא רק בגלל האספקט האסטתי אלא גם מאחר וכאשר הבית אינו נקי, יש סבירות גבוהה יותר להידבק במחלות זיהומיות או לפתח אלרגיות מסוגים שונים. לכלוך, אבק, וחוסר היגיינה מייצרים תנאים אופטימליים לריבוי חיידקים מסוגים שונים. חיידקים אלה מסוכנים במיוחד כאשר מדובר בסביבה בה חיים ילדים קטנים. המערכת החיסונית של ילדים קטנים חלשה יותר ולכן ישנה סבירות גבוהה שהם יחלו במחלות זיהומיות.
ראה מידע נוסף     
 תחזוקת חדרי מדרגות, תחזוקת חדר מדרגות, תחזוקת לחדר מדרגות
רבים מאיתנו מתגוררים בבנייני קומות ולכן מכירים היטב את חדרי המדרגות. לעיתים אנו משתמשים במעלית ולפעמים בוחרים לעלות או לרדת במדרגות. לכלל הדיירים בבניין חשוב העניין של תחזוקה שוטפת של חדר המדרגות. גם בשביל הדיירים וגם בשביל אורחי בניין חשובה אווירה נעימה, נקייה ואסטתית של חדרי המדרגות לכל אורך השנה. על מנת לשמור על חדר המדרגות באופן הטוב ביותר, חשוב לשכור את שירותיו של צוות ניקיון מקצועי ומעולה אשר יספק את השירות הטוב ביותר בכל ימות השנה.

ראה מידע נוסף     
 שרותי ניקיון, שירותי נקיון, שרותים של ניקיון
שרותי נקיון גם בעבודה, גם בבית וגם בשטחים ציבוריים, התפתחה מודעות לגהות סביבתית, אשר אומרת שמירה מפני מפגעים אשר עלולים לפגוע בבריאותנו אף אם ללא ידיעתנו
ראה מידע נוסף     
 נקיון חלונות גבוהים, ניקיון לחלונות גבוהים, ניקיון חלון גבוה
נקיון חלונות גבוהים הבית מבריק ומצוחצח , מריחים את הנקיון באוויר. החלון המלוכלך לא מצליח לחמוק לך מזווית העין
ראה מידע נוסף     
 פוליש למרצפות, חברת פוליש למרצפות, פוליש למרצפת, פוליש מרצפות
עם השנים הפכה המודעות לערכו של חלל נקי לרווחת בקרב כלל האוכלוסיה. עם זאת, יש לחדד הבנה זו בכך שלעיתים ניקיון בסיסי אינו מספק ניקיון אידיאלי, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במרצפות הבית או המשרד. כך, אלה נשחקות וניזוקות עם השנים, באופן המצריך טיפול מקצועי לשם החזרתן למצב המקורי והמראה החדש. כמענה לצורך זה עומדת טכנולוגית הפוליש, המבטיחה את הברקתם וניקיונם ארוכי הטווח של שלל משטחים.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון גלריות, ניקיון גלרייה, נקיון לגלריות
ניקיון גלריות גלריות אומנות משרות אווירה אסתטית מרשימה ורצון עז להתרוצץ בהנאה בין יצירה ליצירה. כל זאת, כמובן- בתנאי שמדובר במרחב נקי ומסודר- שכן באם לא כן, הדבר עלול ליצור תחושה זולה ואף דוחה בקרב אוהבי האומנות למיניהם.
ראה מידע נוסף     
 ניקיון שטיחי משרדים, נקיון שטחי משרד, ניקיון שטיחים במשרדים

ניקיון שטיחים הוא אינו עניין של מה בכך. ערכו הבריאותי הינו מכריע, בייחוד בבתים בהם מתגוררים תינוקות וטף המעבירים בחיי היום יום שעות רבות על השטיחים השונים. כך, שטיח נקי מלכלוך מבטיח מניעה מקסימלית של מחלות, זיהומים ומעבר חיידקים העלולים להיגרם כתוצאה מהצטברות של אבק, פירורי מזון ובקטריות עליו. לצד זאת, פעולת הניקיון עצמה מחייבת יסודיות וטיפול מקיף ששואב אבק פשוט אינו יכול לספק.


ראה מידע נוסף     
 ניקיון משרדים במרכז, נקיון משרדים במרכז, ניקיון משרד באיזור המרכז, ניקיון של משרדים באיזור המרכז

אזור המרכז מאגד, לצד המבנים הפרטיים, שלל בתי עסק, חברות ומבנים ציבוריים. יחד עם זאת, מדובר במרחב בו רמת זיהום האוויר הינו מהגבוהים בארץ אם לא הגבוה ביותר. שילוב זה יוצר שגרה יום יומית עמוסה, בה המירוץ אחר הצלחה לא נפסק לרגע והלכלוך עולה על גדותיו. לא בכדי, אם כן, כי הדרישה לניקיון משרדי באזור זה הינה הכרחית.

ראה מידע נוסף     
 חברת נקיון למשרדי ממשלה, ניקיון משרדים ממשלתיים, חברות ניקיון למשרדים, עבודות ניקיון משרד
חברת נקיון למשרדי ממשלה אין שני לרושם הראשוני שמשאיר משרד נקי בעיני לקוחותיו ועובדיו גם יחד. מראהו האסתטי של משרד מהווה כרטיס ביקור חיובי לכל משרד וחברה, וחשיבות זו גדלה פי כמה כשמדובר במשרד ממשלתי
ראה מידע נוסף     
 חברת ניקיון משרדים, חברות ניקיון משרדים, חברת ניקיון למשרד, חברת ניקיון משרד
חברות ניקיון רבות קיימות בישראל, חלקם מתמחות בניקיון ואחזקה, אחרות בניקיון בתים ואחרות בכלל מתעסקות בפוליש. מספר רב של חברות מוגדרות בתור חברות ניקיון משרדים, חברות אלה מציעות את שירותיהן למשרדים אשר מעוניינים באנשי ניקיון משרדים. שירות זה מאפשר לאותם בעלי משרדים להיות בטוחים שמשרדיהם יהיו נקיים בצורה היעילה והמקצועית ביותר.
ראה מידע נוסף     
 עובדי ניקיון, עובד נקיון, עובדי הניקיון, נקיון מקצועי

   
לאווירה הנעימה שמשרה סביבה נקייה על השוהים בה אין תחרות. משרד "מצוחצח" מעניק ללקוחותיו רושם ראשוני שאין שני לו, ומספק לעובדיו הרגשה טובה המעודדת עשייה ושיתוף פעולה. על כן, הצורך בחברת נקיון מקצועית, המספקת עובדי נקיון מיומנים ואמינים, הינו מומלץ ואף הכרחי.


ראה מידע נוסף     
 ניקיון בחגים, נקיונות לחג, מנקים לתקופת החגים, חברת ניקיון הפועלת בחג
ארוחת חג משפחתית היא מאורע נהדר- בתנאי שאתם לא המארחים. ברגע שתורכם מגיע והגלגל מתהפך, אתם מבינים בפעם הראשונה (תוך תקווה קלושה שזו גם הפעם האחרונה) שהאירוע דורש עבודה ומאמצים מסביב לשעון- החל בהכנת האוכל, דרך סידור הבית והתאמתו למספר האורחים וכלה בניקיונו מכף רגל ועד ראש
ראה מידע נוסף     
 מכרז שירותי ניקיון, מכרזים לחברות ניקיון, שירותי חברות נקיון
מחפשים חברת ניקיון אשר יתחרו על מרכז לניקיון במשרדכם? הגעתם למקום הנכון בהחלט! צוות קלינר על עובדיה ומנהלי מתחייבת בהתאם לאמנת הארגון לספק לכם את שירותי הניקיון הכי מקצועיים והכי יעילים שניתן לספק
ראה מידע נוסף     

  
  
 |  ראשי |  ניקיון משרדים  |  שירותי ניקיון  |  נקיון ואחזקה  |  ניקיון בגובה  |  שירותי הדברה  |  שמירה וסדרנות  |  המלצות  |  כתבות ומאמרים  |  קישורים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
ניקיון, נקיון משרדים, חברת ניקיון - צוות קלינר-- www.cleaner.co.il © כל הזכויות שמורות
הגר"א 34 תל-אביב 66024 טל: 03-5666403 פקס: 03-5669472 צוות קלינר מספק שירות ניקיון משרדים, שימור ואחזקת צרו קשר עם חברת קלינר והזמינו עוד היום שירות נקיון מבנים, נקיון בגובה ועוד.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל