כתבות ומאמרים
ברוכים הבאים למדור הכתבות שלנו,
ליקטנו עבורכם מספר רב של כתבות אשר עוסקות בתחומי הנקיון והאחזקה.
 
המדור התעוררבעקבות צורך שלנו לספק ללקוחותינו מידע על שיטות נקיון מוכחות, טיפים לניקוי יעיל, ועוד.
 
נשמח לפרסם כתבות וטיפים  שלכם למדור זה במידה וברשותכם כתבה אינפורמטיבית כלשהי שתוכל  לעזור לכולם. כמובן שהמידע אותו תספקו חייב להיות בתחום נקיון, אחזקה פוליש וכיוצ"ב.
מציג 97 עד 111 מתוך 111 נושאים.
« 3 4 5 6 7
 ניקיון קליניקה, נקיון מרפאה, משרד עורכי דין, משרד רואי חשבון, רו"ח, שירותי ניקיון למשרד, משרד ציבורי

איך ניתן לעבוד בעסק מלוכלך ומזוהם? קלינקה פרטית למשל של רופא חייבת נקיון פעמיים בשבוע לפחות. הניקיון משרה אוירה נעימה על החולים וגורם להם להגיע ללא כל חשש לקליניקה. אוירה מזוהמת ומטונפת, גורמת לפציאנטים הרגשה מאוד לא נעימה ונוחה, שלעיתים נצרבת באופן קוגנטיבי.


ראה מידע נוסף     
 חברת ניקיון בתל אביב, חברת ניקיון במרכז, שירותי ניקיון לעסקים, שירות הניקיון

ערימות אשפה מצטברות מדי יום בעשרות ערים ברחבי הארץ. עובדי ניקיון חרוצים עמלים מדי יום על מנת לפנות כמויות אשפה אדירות מרחובות ראשיים. איך עולמנו היה נראה לולא פעולה זו היתה נעשית מדי יום? מלוכלך, מסריח ובעיקר- מדכא. לא עולה על דעתנו לגור באיזור מלוכלך, מאחר וישירות אנו חושבים על הזנחה ועוני.


ראה מידע נוסף     
 חברת ניקיון משרדים, חברה ותיקה, חברה לנקיון משרדים, שירותי נקיון משרד, ניקיון מבנים

הכותרת לעיל נשמעת מעט מופרכת: מה הקשר בין ניקיון לבין היכולת של אדם להיחשב כמצליח בחייו? אך מסתבר שרב הנסתר על הגלוי בנוגע לקשר שבין שמירה על היגיינה וניקיון ובין הצלחה חומרית,עסקית וחברתית. כאשר אנו דנים בנושא של ניקיון, אנו בעצם עוסקים בתחומים רבים המשיקים זה לזה, ביניהם: סדר, ארגון, טעם אסתטי ואף הישגיות.


ראה מידע נוסף     
 נקיון מבנה, ניקיון מבנים, נקיון בניין, אחזקה ונקיון של בניינים, ניקיון מתחם עירוני

תארו לכם מצב כזה: אתה מזמין בחורה אליך הביתה, פותח לה את הדלת בציפייה- כולך נרגש ומרוגש.. ואז היא מעיפה מבט לעבר החדר שלך: ערימות בגדים זרוקות, מאפרות מלאות בבדלי סיגריות ובאופן כללי: ריח מעופש תלוי באוויר. הבחורה עומדת המומה , תוהה אם נגעה במשהו בחדרך ואם כן – היכן מתקן החיטוי הקרוב.


ראה מידע נוסף     
 שירותי ניקיון ואחזקת מבנים, חיפוש חברת ניקיון, דרושה חברת ניקיון, השוואת מחירי ניקיון משרדים
אנו באופן כללי גם ממליצים לכם להתקשר אל הלקוחות של אותה חברה, על מנת שתוכלו להבין לעומק האם הלקוחות של החברה מרוצים או שמה, הלקוחות לא כל כך מרוצים. בצורה כזו תוכלו להבין ממקור ראשון ואובייקטיבי את איכות ומהות הקשר ביניהם לחברת הניקיון עמם הם עובדים. משרד עורכי דין למשל אשר כלל לא מרוצה מחברת הניקיון שלא, לעולם לא ימליץ לאחר להשתמש בשירותי החברה אשאר מנקה את המשרד

ראה מידע נוסף     
 חברת ניקיון, שרותי נקיון, ניקיון למשרד, חברות נקיון, ניקיון מבנים, אחזקת משרד, אחזקת עסק

אז אם כן אין ספק כי התשובה היא, ניקיון ורק ניקיון. לשכור חברת ניקיון קבועה ואמינה אשר תבצע את עבודה באופן תדיר ותגיע אל מקום העבודה/משרד על מנת לארגן ולסדר את הדברים ובעיקר לנקות אותם. אנו מאמינים את המשרד שלכם יוכל להביא תפוקה גבוהה יותר לאחר ניקיון של חברה מקצועית


ראה מידע נוסף     
 ניקיון לעסקים, נקיון עסקי, נקיון עסק, נקיון למעסיק, פוליש לעסק

בתקופת החגים עם ישראל אוהב לצאת מביתו ולטייל במרחבי במדינה, מנהג זה פירושו שמחה ותרבות אך למנהג זה יש מחיר בעל ערך סביבתי גבוהה. איש זר ממדינה אירופאית שהיה מבקר בישראל בתקופת החגים היה חוזר לביתו ומספר שבישראל כל האנשים אוכלים בחוץ ולא סתם בחוץ אלא מבשלים בשר על האש כל יום כל היום.


ראה מידע נוסף     
 ניקיון גני ילדים, ניקיון גנים, ניקיון גינות, נקיון לגן, ניקיון למוסד חינוכי, נקיון לבית ספר

ניקיון סביבת הילד הקטן חשובה ביותר בגלל הימצאותו הרבה בסביבה הנוטה לאבק ולכלוך, ויש להקפיד על כך שמתחמו יהיה נקי ומצוחצח. גני ילדים ופעוטונים צריכים לשים לב לעניין זה, בגנים נמצאים ילדים רבים המשחקים יחד באותם הצעצועים והמתקנים, ידיהם לא נקיות והם נוגעים בכלים ואח"כ מכניסים אותם לפה. לכן חשוב מאוד לנקוט בשמירת נקיון שטח הגן מחד וניקיון הצעצועים בפרט.


ראה מידע נוסף     
 ניקיון לחנויות בעלי חיים, נקיון חנות, ניקיון לחנויות, ניקיון קניון, ניקיון מקלחת

ניקיון חשוב מאוד לבריאות. עלולים להיגרם לגוף זיהומים ומחלות הנובעות מתוצאה של הזנחה וחוסר תשומת לב לחשיבות הסטריליות במקומות בהם אחוזי החיידקים והמזיקים גבוהים במיוחד. ביניהם נמצאים ברמת סיכון גבוהה עסקים המחזיקים בחיות מחמד כדוגמת דגים, מכרסמים, כלבים וחתולים. בעלי החיים השונים אינם נקיים, וייתכן כי אף מחזיקים במחלות ובקרציות.


ראה מידע נוסף     
 נקיון פסח, נקיון לחגים, נקיון לחג, ניקיון משרד לחגים, נקיון בית עסק לחג
נקיון פסח, נקיון לחגים, נקיון לחג, ניקיון משרד לחגים, נקיון בית עסק לחג נקיון פסח, נקיון לחגים, נקיון לחג, ניקיון משרד לחגים, נקיון בית עסק לחג

מלבד לנקות ולסלק את שאריות החמץ, ניקיון פסח נחשב לניקיון הגדול והיסודי שאנו מקיימים אחת לשנה. נשות ישראל - הוציאו את האקונומיקה מהארון, את הדלי מלאו מים וסבון, את הילדים שילחו לסבתא ולבעלים אל תאמרו לחזור הביתה.


ראה מידע נוסף     
 טיפים לניקיון, טיפ לנקיון, עזרה בניקיון, חברת ניקיון, נקיון משרדים
טיפים לניקיון, טיפ לנקיון, עזרה בניקיון, חברת ניקיון, נקיון משרדים טיפים לניקיון, טיפ לנקיון, עזרה בניקיון, חברת ניקיון, נקיון משרדים

כמה טיפים ועצות חשובות בתחומים: נקיון, ניקיון, נקיון משרדים, ניקיון משרדים, מנקים, נקיונים, ניקוי, אולמות, נקי, נקיון לעסקים, בתי מלון, אולמות, חברות, פוליש, בתים, אחזקה, שטיחים, עובדי נקיון, מרצפות חדרים, אבטחה, חלונות ...........


ראה מידע נוסף     
 ניקיון איכותי, שירותי ניקיון אמינים, איכותיים, חברת נקיון מובילה, משתלמת, זולה
ניקיון איכותי, שירותי ניקיון אמינים, איכותיים, חברת נקיון מובילה, משתלמת, זולה ניקיון איכותי, שירותי ניקיון אמינים, איכותיים, חברת נקיון מובילה, משתלמת, זולה
יו"ר הוועדה, ח"כ ראלב מג`אדלה, קיבל בברכה את באי הישיבה של וועדת הניקיון  ואמר חשוב שיום הניקיון יקבל ביטוי ע"י הכנסת.
לכן הוא יזם תהליך חקיקה שיקבע באופן רשמי- שני ימי נקיון: יום הניקיון הבינלאומי ב- 20 בספטמבר ויום נקיון ארצי ב-20 במרס.

ראה מידע נוסף     
 ניקיון כדרך חיים
ניקיון כדרך חיים ניקיון כדרך חיים
ניקיון כדרך חיים הוא גם ניקיון ושמירה על ניקיון סביבתי ברמה גבוהה.
 
עם ישראל אוהב לצאת ולבלות. בתקופת החגים הבילוי המועדף על משפחות רבות הוא יציאה לחיק הטבע, לפיקניקים ולעל האשים. אחד מהמוקדים הפופולאריים ביותר לבילוי בתקופה זו הוא יער ירושלים הממוקם בפאתי הכניסה לעיר.
 
יער זה נחשב ליעד בולט ונחשק לבילוי בתחום הפיקניקים. לאחר תקופת החגים סובל יער זה כמו יערות רבים אחרים במדינת ישראל מלכלוך רב ומחפצים רבים שהושארו או נשכחו ביער. בקיצור לאחר בחגים היער זקוק לניקיון וניקיון טוב ואיכותי........

היפה בעם ישראל הוא שבאופן קבוע לאחר תקופת החגים מתקבצות קבוצות ניקיון מכל רחבי הארץ (בהתנדבות כמובן) ומנקות את היערות ומחזירות אותם למצב נקי .

 נקיון עסקים, ניקיון משרד, נקיון לחברה, נקיון לחנות, ניקיון לעסק, ניקיון לבניין, מגדל
נקיון עסקים, ניקיון משרד, נקיון לחברה, נקיון לחנות, ניקיון לעסק, ניקיון לבניין, מגדל נקיון עסקים, ניקיון משרד, נקיון לחברה, נקיון לחנות, ניקיון לעסק, ניקיון לבניין, מגדל
ניקיון כפעולה רציפה ותמידית המסמלת שיגרה נכונה ובריאה. כיום לאחר שנעשו מחקרים רבים בנושא, ידוע לכול שהשמירה על ניקיון ברמה גבוהה היא אבן יסוד קריטית בעיצוב חיים טובים ונכונים.
בעבר ייחסנו לבריאות, לתזונה, ולכושר, וללחצים, בלעדיות על תחום איכות החיים והקפדנו להרבות בקריאה ולימוד בנושאים אלו מתוך הבנה שהעמקה בתחומים אלו תוביל לעליה ברמת החיים.

ראה מידע נוסף     
 בחירת חברת ניקיון, בחירה שירותי נקיון, חברת שירותי ניקיון, נקיון בירושלים, ניקיון בתל אביב, ישראל, רמת גן, הרצליה
בחירת חברת ניקיון, בחירה שירותי נקיון, חברת שירותי ניקיון, נקיון בירושלים, ניקיון בתל אביב, ישראל, רמת גן, הרצליה בחירת חברת ניקיון, בחירה שירותי נקיון, חברת שירותי ניקיון, נקיון בירושלים, ניקיון בתל אביב, ישראל, רמת גן, הרצליה

חברת ניקיון ,בהתחלה זלזלנו בתחום הניקיון ,חשבנו מה זה נקיון בסך הכול קונים חומרי ניקיון איכותיים ,לוקחים עובד ניקיון או עובדת ניקיון והופה כמה שעות ניקוי והבית נקי אבל לא כך היה שאני ומתי בעלי בנינו את בתינו , הניקיון לפתע היה ניראה לנו כמו הדבר הכי חשוב בעולם ,לאחר הבניה הכל היה מכוסה חומרים אקריליים ,מלט , צבע והבית דרש באמת חברת ניקיון איכותית היודעת לספק שרותי ניקיון מקצועיים ולשמור על אריחי הבית היקרים..


ראה מידע נוסף     

  
 |  ראשי |  ניקיון משרדים  |  שירותי ניקיון  |  נקיון ואחזקה  |  ניקיון בגובה  |  שירותי הדברה  |  שמירה וסדרנות  |  המלצות  |  כתבות ומאמרים  |  קישורים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
ניקיון, נקיון משרדים, חברת ניקיון - צוות קלינר-- www.cleaner.co.il © כל הזכויות שמורות
הגר"א 34 תל-אביב 66024 טל: 03-5666403 פקס: 03-5669472 צוות קלינר מספק שירות ניקיון משרדים, שימור ואחזקת צרו קשר עם חברת קלינר והזמינו עוד היום שירות נקיון מבנים, נקיון בגובה ועוד.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל